CHLAPI ZMIZELI !

22. dubna 2007 v 22:19 | MirT
Jo, už je to tak. Chlapi jsou pryč. Balkóny hotovy. Posledních pár dnů už nám bylo docela fuk jaký bude konečný výsledek rekonstrukce. Měl jsem pocit, že už se na tom docela trápí. Vždycky něco málo udělali, pak to trochu pokazili, trochu opravili a tak pořád dokola. Třeba kachličky "s křížkem" - co je předělali, jsou o fous výše než by měly a čerstvě natřené zábradlí nese stopy pracovních bot. Ale konec dobrý ... nebo možná lépe: "... dokonáno jest"?! Včera - v sobotu rozebírali lešení. Odpoledne jsme šli na oslavu k Markétě, no a když jsme večer přišli, bylo hotovo. Ještě večer jsem lodžii nadšeně zametl, vysál, vytřel! Ráno jsem pak umyl okna připevnil ratan a pak koukal na MOTO GP v Turecku.
Odpoledne jsme s Jitkou vyrazili na krátkou procházku. Cestou jsem se rozhodoval jestli si mám vyjet na motorce nebo zajít do Družby na pivo. Vyhrálo sice pivo, zato jsem se z terasy mohl koukat na ty co zvolili vyjížďku a litovat své lenosti. V Družbě je nová obsluha a moc to neodsejpá. Ne že bych potřeboval na svoje dvě piva nějaký extra kalup, ale bývalo to mnohem, mnohem (!) lepší.
Je pondělí, Chlapi balej:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 markéta markéta | E-mail | 28. dubna 2007 v 10:51 | Reagovat

Nazdárek,tak se ti tu pěkně plní,co?Nedalo mi,abych nekomentovala tu Družbu,je to tak,zlatá zpoc...paní,byla to šikulka.Elvis se snaží,pomocníci taky,ale nic naplat,není to vončo.Aby si pak člověk ještě po celém dni v pakárně v práci chodil pro pivo sám do zahulené putyky,mezi oplzlé chlapi.Naposledy tam Elvis vynášel zmoženého pána ze schodů,ten si to samozřejmě nechtěl nechat líbit,taky se snažil protestovat,ale zradila ho přitažlivost zemská,takže si nakonec ustlal u cesty,kde mu ruka volně sklouzla na cestu a nezbylo,než se sázet,kdy mu ji někdo přejede.Bohužel už jsme pak letěla domů,takže nevím,jak to dopadlo.Škoda.No,tak to jen k tomu,takže zatím čest a práci zdar!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama