Únor 2008

ELLIN OBLÍBENEC

26. února 2008 v 19:24 | MirT
... v minulém čánku jsem chtěl vědět kteří z mých přátel sem chodí. Těm co účast potvrdili děkuji. Vy ostatní máte ještě pořád šanci :-). Společně si zatím můžete poslechnout Ellinu oblíbenou píseň - úplně nejvíc se mi líbí jak se v té písničce vyslovuje "my bike". V odkazech (vlevo v bočním menu) najdete pod heslem "KAFÁČE" stránku toho typa. Je to píseň veselá a Ellče se líbí jak tam "Carpy" na ní furt mává. Naučila se totiž nedávno pá, pá a tak s tím trochu plýtvá ... no a když na youtubu budete tak si ty Café racery v otatních klipech prohlídněte - jó zlatá šedesátá léta! Kdyby se to sekalo, tak to nějak vydržte. Když pak dáte "replay" tak už to bude gut.
... no a pro znalce tu mám malou hádanku - z jakýho filmu je tenhle naprosto skvělý song:
Super je taky "Riders on the storm" ... uau! Mno pak si tam zadej Jimy Hendrix ...

POVINNÉ RUČENÍ

11. února 2008 v 20:10 | MirT
... zkontroluj si doklad o zaplacení povinného ručení! Dnes mě při běžné policejní kontrole vychytili "příslušníci" a zjistili, že na jediném dokladu o zaplacení p.r. - v mém případě na Zelené kartě, prohodili dvě čísla v SPZ. Policista trval na tom, že to není doklad o zaplacení k mému autu, já jsem raději ani nedutal. Nahodil jsem cestovní xicht, neboť mám zkušenost, že můj obličej z nějakého neznámého důvodu muže zákona dráždí. Ocitli jsme se v patové situaci. Já jsem měl v dokladu evidentně překlep - místo 1T3 xx xx jsem tam měl 3T1 xx xx + nevyhovující obličej, pro důsledného policistu = neplatný doklad. Stáli jsme tam proti sobě dobrých 10 minut. Jak říkám, ani jsem nepípnul. Nakonec se poradil s kolegou a pak mě nechali běžet - jakože odjet, ... autem. (... uf, ještě že jsem ten v pátek nalezený mobil vrátil, jinak bych se musel přiznat :-)))

OD PÁTKU DO NEDĚLE

10. února 2008 v 23:13 | MirT
Po pracovní stránce mám teď velmi nabitý program, takže mi chybí energie na psaní, natož zábavné. Volno mám většinou až po 21.00 - to už se nechám volně proplachovat televizí s nalitým paňákem.
Těšil jsem se na pátek, do hospody, na kamarády, na pivo ... páteční šichtu jsem chtěl ukončit drobným kšeftíkem - oprava polepu na kapotáži čísi motorky. Myslel jsem si, že to bude maličkost. Nakonec jsem na tom strávil zasr-tracené tři hodinky a nakonec jsem to musel zase částečně strhat, neb jsem byl krajně nespokojen. Domů jsem tedy přišel rozladěn ...
Před hospodou jsem našel pěkný mobil. Zbrkle jsem nález ohlásil obsluze :-( dostal jsem za to od majitelky telefonu vizoura ... Boris jako bonus k pití piva přinesl staré motorkářské fotky. Už jsem je viděl tolikrát, ale vždycky se na ně rád dívám. Bohužel na nich nejsem přítomen z důvodu ZVS. Taky jsem všem práskl na Ellu že zlobí.
V sobotu jsem si s Ellouškem v kočárku udělal pěknou procházku ze sídliště až k Polčíkovi, k hospodě pro auto. Ella pak v autosedačce cestou zpátky zpívala. Po obědě jsme si udělali další pochoďák s kočárkem k mým rodičům, aby tam Ella do mrtě rozžužlala rohlík - takto upravený rohlík klidně pronikne až do plíny, při krmení se pokypala jahůdkovým jogurtem ... taky mi ho trošku blušla na rameno. Večer cestou domů už byla docela kosa ... i když, všimli jste si - ráno už zpívají ptáci.
Zjistil jsem, že Ella je občas podobná Jituš, co říkáš ...
Ellouš v pátek dostal od tety Žanety krásnou čepičku. Vypadá v ní hrozně srandovně. S čudlíčkem nahoře jako malý žaludík :-)))
fotky jsou z mobilu a Eliša sebou neustále hrozně šije, takže se blbě fotí ...
Zlatým hřebíkem víkendu se stala tatíkova dřevorubecká akce. Hlavním účelem akce bylo zařezat si motorovou pilou, oficálně však šlo o kácení 3ks stromů. První dva šly hladce, Jarda B. to docela umí. Třetí - největší stromek se nám však parádně zavěsil - tzv. "věšák" a s tím jsme se docela namrcasili. Blbnuli jsme s tím stromem snad dvě hodiny. S přibývajícími panáky to byl čím dál větší hazard. Jediný jsem nepil, protože jsem řídil, pokoušel jsem se situaci drobet korigovat. Rozjetí fotříci do toho stejně šli hlava nehlava. Když jsme se vypořádali s věšákem, začlo klasické: " ... ještě tenhle, a ten stromek vypadá blbě, tady to stíní ..." v jednu chvíli jsem viděl jak jakási souška padá na tatu i Jardu. Ti si před padajícím kmenem klidně prchali, jeden s pařezem v ruce a vajglem v koutku (tatík) druhý s pilou ... no prostě byl to mazec: (všechny "kácecí" fotky se týkají toho problémového stromu, povšimni si jak podřezávaný kmen "věšáku" cha,cha,cha daleko putuje od pařezu :-)
... nakonec to ale byl docela hezký den v lůně přírody
... a taky jsem si trochu říznul