Červen 2009

SV v cajku

16. června 2009 v 23:08 | MirT
Nejprve pár slov k "Pravidlům vyjížďky" - Boris říkal, že pokud by měla být nějaká pravidla striktně dodržována bylo by to "sterilní" ... je to pravda, prďte na ně.

Nejdůležitější zprávou však je, že SV je konečně připraveno! Proběhla kontrola ventilových vůlí - vše v toleranci (díky Ivo za odborné vedení). Vyměněno vše podle původního plánu - ložiska v krku řízení (díky Ivo za montáž spodního), vyměněna gufera v tlumičích a samozřejmě olej, v předních brzdových třmenech jsem musel vyměnit gumičky na všech pístkách neboť prachovky byly úplně vytlačeny oxidem a tak pístky plně vysunuté blbě chodily (resp. nechodily a rozhýbat je vyústilo k prolnutí brzdovky) a samozřejmě brzdová kapalina a brzdové desky, vyměněna chladící kapalina - vyčištěn a vypláchnut chladič, opraveno drobné poškození levé kapoty, vyměněn olej a filtr v motoru ... původně jsem si na to vyhradil 3 dny ale vyskytly se komplikace. Boční kapoty jsem musel jednou sundat kvůli zapomenutým silentblokům zrcátek. Zbyly mi tři šroubky (?) jeden kapotážový který nikde nechybí a dva jakési různé M4, snad tam spadly z police :)

Nedalo mi to a projel jsem se alespoň po ulici a dal zdebydlícím ochutnat nový zvuk, který snad budou mít to potěšení slýchat častěji ... nikdo nic neříkal tak asi souhlasili :)