Červen 2012

TT matrix :)

26. června 2012 v 14:22 | motorkari.cz
...a mráz mi opravdu běhal po zádech !!! Střih s hudbou tvoří pekelný celek: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v0pLZyLXJKg#!


Konečně pořádnej skejt

25. června 2012 v 18:32 | Le Container

3. místo Silent Stream Of Godless Elegy

15. června 2012 v 16:51 | Mirt
Super - DNAův úspěch :) http://www.youtube.com/ceskyfest?gl=CZ&hl=cs ... to mě mělo napadnout dřív to sem dát v souvislosti s hlasováním ... stránky kapely zde http://www.ssoge.com/index.php?lang=0


6.6., Den „D“

6. června 2012 v 8:34 | MirT
http://www.stream.cz/slavnedny/686766-6-cerven-den-d ... přečetl jsem o tom spousty materiálu a stále mě to bere, jako všechno z 2. světové. Tohle je jen taková "kostka", kterou tvoří statisíce osudů i našich předků. Nezbývá jen doufat, že nám se podobná "dobrodružství" vyhnou.

Okruh Janské, tentokrát s Rudou

4. června 2012 v 9:24 | MirT
Na páteční poradě, jsme se s Rudou domluvili na vyjížďce. Ostatní se pochechtávali, kam že to pojedeme - Janské? Už jsem tam zatáhl snad každého (některé i vícekrát) a stal jsem se tím trochu "srandovním". Ruda si trochu naběhl: "Jánské Koupele? Kde to je?" ... bohužel se nedokázal dost rychle upamatovat a tak bylo vymalováno :). Petr, který sleduje počasí kvůli lítání častěji než my, potvrdil slušné počasí na nedělní dopoledne. Ti kteří by se eventuelně k naší jízdě připojili se nechali odradit časem odjezdu - 8.00. Tady je trasa:

... od Melče jsme si prohodili motorky, takže jsem měl možnost vyzkoušet Rudovu funglovku - Honda NC700X. I něco málo přes 50 koníků rozpohybuje motorku přinejmenším stejně slušně (neli lépe) jako lehčí SVčko se 72koni, akorát bez výraznějšího zvukového projevu :), kterým diponuje SV. 160 tam je v cukuletu, sedí se na tom dobře - jako na cestovním enduru, ovládácí prvky jsou tam kde mají být. Jen přepínač blinkrů jsem musel zpočátku trochu hledat. Přístrojovce dominuje velká cifra rychlosti jízdy, to ostatní není moc vidět pokud člověk neví kde to hledat. Nicméně to jede hladce a na řazení na tomto strojku člověk nepotřebuje vidět otáčky, ani když na tom jede poprve. Je to tichošlápek, motorem to nebrzdí a spotřeba kolem tří litrů ta prostě nadchne!!! A to se jezdec ani nemusí moc snažit aby taková byla. Za mě - opravdu dobrá volba! Zde najdete vysvětlení http://www.motorkari.cz/clanky/clanky-rozhovory/honda-nc700-a-integra-pohled-za-oponu-20288.html