Prosinec 2012

Jánské - projekt

16. prosince 2012 v 23:15 | MirT
Náhodou jsem narazil na studii http://www.qarta.cz/cs/projekty/janske-koupele-43 kde je několik obrázků dostavby a rekonstrukce lázeňských objektů ...

Je to šílené! Všude kolem je mrak všelijakých chat a penzionů. Areál lázní je v dezolátním stavu a i to co zbylo je v nabídce relitky za neuvěřitelných 37.000.000,- Kč! Kolik by tak asi stála rekonstrukce a dostavba dle projektu? A návratnost?

Jedinou šanci vidím v prodeji po jednotlivých budovách, dokud z nich ještě něco zbývá. Jsem opravdu zvědav na další plány majitele. Zajímalo by mne, o co mu opravdu jde.


Náš člověk

13. prosince 2012 v 20:43 | MirT
Moudrý, vtipný zábavný Jaroslav Dušek http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V-KdEz6S6wU#!

... chtěl bych umět artikulovat jako on!

Staň se politikem, nejlépe na úrovni EU

10. prosince 2012 v 14:26 | od Bohdany, pod čarou MirT
Poklepanim na pripojeny odkaz se razem dostanete do sveta ve kterem nebudete verit vlastnim ocim a usim. Budete mit moznost chvili sledovat praci akreditovaneho novinare ze Spolkove republiky Nemecko v parlamentu EU.
Tento parlament je tvurce pravnich norem a predpisu, ktere maji ridit a usmernovat nas zivot ve sjednocene Evrope.
O to vic je to, co uvidite, karikaturou teto instituce. Nevsedni dokument, ktery zcela jiste neodvysilaji ceske televize, je opatren ceskymi titulky.
http://dotsub.com/view/01ad2718-073c-474a-ac40-c7a72e199d55

----------------------------------------------------------------------------------------------
... proč ti "rovnější si" lidé s kufry trapně utíkají když je vše OK? :-) Jak jsem už dříve napsal, není problém "vypracovat" se mezi tuto elitu. Stačí zatnout zoubky a broukat si před spaním písničku aby v tom zanikl slabý hlásek svědomí. Tak to dělal Neználek - hrdina z pohádkové knížky "Neználek ve Slunečním městě", kterého vždy večer trápilo svědomí poté co kouzelnou hůlkou proměnil človíčka jménem Aršík v osla. To je příznačné co? Tady máme pohromadě spoustu Neználků s kouzelnými hůlkami co navíc staví Babylonskou věž a my jsme zkrátka těmi osli?! Ale ne, jsou to vlastně lidi jako my, jen si připravili víc příležitostí jak se dostat k prachům. Je to pravda trochu trapný, ale co už, cestou nahoru už zažili trapnější okamžiky a neubylo jich. Opravdu byste to chtěli taky? ... no, tak prosím ;-)