Leden 2013


Přelet nad Zadarovým hnízdem

10. ledna 2013 v 14:30 | Reflex

... a tady je ten "přelet" (nejvíc se mi líbilo jak Pavlásek žehlí Zadarky a Kotek "... to jsou skočky" (rozuměj z kočky :) a Pavlásek na to: "né ze dřeva" http://www.youtube.com/watch?v=hV43_IUHlp4&feature=player_embedded


Velký odchod

8. ledna 2013 v 15:24 | MirT
... nebo spíš obchod. Nárážím na Klausovu nepochopitelnou amnestii na odchodnou, kterou spolupodškrábnul Nečas. Hrozně by mě zajímalo co za tím je, ale bohužel se to asi nedozvíme. Komu konkrétně to pomohlo pod tou plošnou maskou. Pro mne to zamená s nejvyšší pravděpodobností vylámané okenice na chatě.

... velký obchod. Nebo podvod? To je i volba prezidenta. Čípak to bude figurka? Ti z kandidátů, co by eventuelně figurkami (z počátku) nebyli, by se jimi stejně nakonec stali - je blbá doba pro osobnosti. Takže jak z toho ven? Volte koho chcete - je to úplně jedno. Nenechte se tím ale otrávit, ty pro vás opravdu důležité lidi máte ve svém nejbližším okolí a tady se váš hlas opravdu počítá. No a pokud máte pocit, že ne, tak s tím koukejte něco udělat, protože to je zdá se náš asi jediný prostor pro nějakou volbu. Sem žádného nafouklého mamrda pouštět nemusíte :), myslete na to.